SONBIRD - GŁODNY

Ludzie

Radosław Kaczmarek
Należy do grupy:

O sobie:

Każdy dziennikarz sportowy wie, że są rzeczy ważne i ważniejsze. Mając do wyboru obejrzeć mecz piłki nożnej albo... W sumie nie ma już innego wyboru, jedynie może pozostać dylemat jaki mecz obejrzeć. Wielokrotnie przez to mogą ucierpieć kontakty ze znajomymi, bądź też pewne zajęcia uczelniane, ale futbol to moja pasja i nigdy to się już raczej nie zmieni.

Z wiekiem człowiek dojrzewa i nie podchodzi do każdego wydarzenia sportowego już tak emocjonalnie, ale bardziej racjonalnie. Pomimo sympatii do poznańskich drużyn trzeba wiedzieć, kiedy należy im się ostrzejsze słowo, a kiedy zasłużona pochwała. Podobno krytykować potrafi każdy, ale trzeba wiedzieć jak to robić konstruktywnie, a także w pełni uzasadnienie.

Wychodzę z założenia, że lepiej się śmiać niż płakać, dlatego też czasami lepiej na antenie sobie pożartować i uraczyć słuchaczy szczyptą czarnego humoru. W odpowiedniej ilości nikomu jeszcze nie zaszkodził ;)

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK