NOTHING BUT THIEVES - FOREVER AND EVER MORE

X Zlot Starego Marycha – Ze Starego Miasta na górczyńskie Szachty i Dębinę

KATEGORIA: Poznań

Start zlotu o godzinie10:00, tradycyjne przy pomniku Starego Marycha, a tegoroczna trasa prowadzić będzie przez pięknie odnowione Szachty na Górczynie, tereny wokół stawów po starej cegielni aż na Dębinę.  40 kilometrów może wydawać się sporym dystansem, ale organizatorzy zapewniają, że tempo będzie rodzinne, dostosowane do możliwości najmłodszych rowerzystów. 

Na trasie planujemy jest jeden postój na konsumpcję oraz dwa na odpoczynek – informuje radny Marcin Pilarczyk.
Na pierwszym postoju uczestnicy poczęstowani zostaną kawą/herbatą oraz prawdziwą szneką z glancem.  Na zakończenie zlotu zaplanowano ognisko na Dębinie ze wspólnym smażeniem kiełbasek.  

Zlot Starego Marycha jest wydarzeniem Dni Starego Miasta i finansowany jest w ramach Lokalnych Inicjatyw Osiedlowych czyli staromiejskich grantów.
 Na początku września odbył się Piknik Staromiejski w Parku Stare Koryto Warty, a na październik planowane jest zakończenie I edycji projektu „Dobry Sąsiad” z wręczeniem dyplomów i certyfikatów wyróżniającym się lokalnym aktywistom i przedsiębiorcom.

Ze względów organizacyjnych liczba miejsc jest ograniczona, konieczne zgłoszenie telefoniczne:
698 616 090 (do czwartku 21 września)
 
Dodatkowe informacje:
Radna Jolanta Przybylska,tel. 698 616 090

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK