Nabieramy do radia

KATEGORIA: Afera

Chcesz współtworzyć najstarsze studenckie radio w Poznaniu? Dołącz do nas!

Poszukujemy prezenterek i prezenterów magazynu "Hurtownia". Jeśli jesteś dyspozycyjny/a po południu, jeśli świat jest dla Ciebie zbiorem ciekawych historii, które potrafisz zwięźle opowiadać, jeśli potrafisz dostrzec absurdalną stronę rzeczywistości, masz poczucie humoru, nie paraliżuje Cię strach przed mówieniem, a Twoja dykcja jest poprawna - zapraszamy do współtworzenia naszej ekipy.


Chcesz być najlepiej poinformowaną osobą w Poznaniu? A może już jesteś? Dołącz do ekipy autorów i autorek aferowych serwisów informacyjnych. Twoim zadaniem będzie znalezienie i przedstawienie na antenie najważniejszych wieści z całego miasta. Czego potrzebujesz? Dociekliwości, wolnego czasu z samego rana albo po południu, lekkiego pióra i dobrej dykcji.

A może chcesz rozmawiać z najciekawszymi ludźmi w Poznaniu? Interesuje Cię drugie dno zdarzeń? Zostań reporterem/reporterką informacyjnym/ą i poznaj miasto od nowej strony. Będziesz brał/a udział w konferencjach prasowych, prowadził/a wywiady z VIP-ami i szukał/a dziury w całym. Nie czekaj, jeśli poznawanie nowych ludzi i rozmowy z nimi to coś, w czym jesteś dobry/a. Pamiętaj, że musisz dysponować wolnym czasem przed południem.

 Jeśli dysponujesz wolnym czasem rano, po południu lub w weekendy, lubisz rozmawiać z ludźmi, interesujesz się sportem albo kulturą oraz chcesz nauczyć się przygotowywania materiałów dźwiękowych - zostań reporterem/reporterką sportowym/ą albo kulturalnym/ą.

Wypełnij ankietę Działu ProgramowegoANKIETA DO POBRANIA


Swoje miejsce w radiu znajdą także realizatorzy/realizatorki studia emisyjnego, czyli osoby otwarte, komunikatywne, czujące muzykę i chętne do nauki nowych rzeczy. Są oni odpowiedzialni za wszystko, co słychać na antenie Afery. Praca realizatora polega na obsłudze konsolety mikserskiej, wpuszczaniu prowadzących na antenę, ustawianiu brzmienia ich głosu, wypuszczaniu i miksowaniu muzyki przygotowanej przez prowadzących audycje lub redakcję muzyczną. Dzięki nim wszystko w radiu chodzi jak w zegarku. Tych umiejętności bez problemu nauczycie się nie mając nawet wiedzy technicznej, najważniejsza jest chęć do nauki i gotowość do współpracy z innymi Aferowiczami.

Poszukujemy również chętnych do współtworzenia ekipy realizatorów/realizatorek studia nagrań. Przyszły realizator studia nagrań będzie się zajmować tworzeniem (produkcją) reklam, zajawek, jingli radiowych, nagrywaniem lektorów, tworzeniem krótkich kompozycji dźwiękowych, będących podkładem pod reklamy radiowej, nagrywaniem audycji i serwisów kulturalnych emitowanych na antenie Radia Afera. Najlepsi i najbardziej wytrwali realizatorzy studia nagrań mają również możliwość pracy na profesjonalnym sprzęcie przy nagraniach zespołów muzycznych - realizacja epki, dema czy wręcz całej płyty danego zespołu (nagranie, miks, mastering). Poszukujemy ludzi dysponujących dużą ilością czasu, posiadających łatwość nauki, przyswajania wiedzy i umiejętności z zakresu produkcji radiowej, realizacji dźwięku oraz pracy z programami do obróbki, edycji, miksowania dźwięku typu Protools, Sound Forge.

Wypełnij ankietę Działu Technicznego: ANKIETA DO POBRANIA

Przyjdź z wypełnioną ankietą 13 października 2018 r. o godz. 10:00 do Radia (DS 5 Politechniki Poznańskiej, ul. św. Rocha 11a) i zacznij swoją przygodę z Aferą!
 
UWAGA! U nas nie zarabia się pieniędzy.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK