Jak zostać "Zwolnionym z Teorii"?

KATEGORIA: Poznań

Ponad 6000 kilometrów trasy, 2500 spotkań w 41miastach, gotowa na wsparcie grupa 40 ambasadorów – organizatorzy olimpiady „Zwolnieni z Teorii” ruszyli w trasę po całym kraju. W dniach 27-28 września odwiedzą 8 szkół w Poznaniu, a następnie spotkają się w czwartek z młodzieżą o 17.00 w Cafe Misja przy ul. Gołębiej 1. Wstęp wolny.

– To, co nas interesuje najbardziej to fakt, że młodzi ludzie przy okazji praktycznego zdobywania umiejętności pracy w zespole, przywództwa, negocjacji, komunikacji, rozwiązywania konfliktów, zarażają się chęcią robienia projektów społecznych. O to nam właśnie chodzi. Naszym marzeniem jest, aby każdy uczeń w tym kraju przeprowadził chociaż jeden projekt pro bono  dla swojego otoczenia – mówi Marcin Bruszewski, przedstawiciel organizatora olimpiady.

Jak to działa w praktyce?
Młodzi ludzie zbierają zespół i rozpoczynają projekt na platformie www.zwolnienizteorii.pl. Robią projekt, korzystając z profesjonalnych narzędzi, otrzymują wskazówki online oraz korzystają z wiedzy i doświadczenia starszych kolegów i koleżanek. Następnie obserwują efekty swojej pracy - cieszą się pozytywną zmianą w swoim otoczeniu i odbierają międzynarodowe certyfikaty. Najlepsze projekty będą nagrodzone podczas gali finałowej w czerwcu, podczas której nagrody przyznają najwyższe władze państwowe: Prezydent i Premier RP.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK