WHITE LIES - BELIEVE IT

Fundacja DKMS poszukuje studentów

KATEGORIA: Studia

819 zorganizowanych akcji, 95 159 potencjalnych i 430 faktycznych Dawców szpiku – tak w skrócie można opisać ostatnie 8 edycji projektu HELPERS’ GENERATION, realizowanego przez Fundację DKMS na polskich uczelniach. Teraz przyszedł czas, aby kolejni Liderzy mieli szansę na zaangażowanie się w pomoc innym. 25 września ruszyły zapisy do IX edycji Projektu.

Studenci,którzy chcieliby zostać Liderami Projektu, do 17 października powinni nadesłać zgłoszenia wraz z wypełnionym formularzem rekrutacyjnym, dostępnym na stronie internetowej Fundacji DKMS. Wyniki rekrutacji zostaną ogłoszone 25 października, a osoby, które przejdą ją pomyślnie zostaną zaproszone na dwudniowe warsztaty szkoleniowe, które na początku listopada odbędą się w Warszawie. Lider zostanie uzbrojony w niezbędne informacje, a do jego zadań będzie należało przygotowanie akcji rejestracji na swojej uczelni. Widząc zapotrzebowanie młodych ludzi na zdobywanie praktycznego doświadczenia, w ramach HELPERS’ GENERATION zdecydowano się również na uruchomienie konkursu, w którym  zwycięzca ma szansę odbyć wakacyjny staż w siedzibie Fundacji DKMS w Warszawie.

-Po przeprowadzeniu akcji studenckiej na swojej uczelni zdecydowałam się zaaplikować na program stażowy w Fundacji DKMS. Początkowo nie wiedziałam jak to będzie wyglądać, jednak zafascynowana postawą pracowników i ich historiami podczas warsztatów postanowiłam skorzystać z takiej okazji i spróbować swoich sił.Przede wszystkim zamysłem było zdobycie doświadczenia i poznanie działalności dużej fundacji o zasięgu międzynarodowej. Dziś wiem, że to była dobra decyzja! –
mówi Wiktoria Mioduna, Liderka Projektu HELPERS’ GENERATION na AGH w Krakowie


Szczegółowe informacje na temat Projektu dostępne są na stronie https://www.dkms.pl/pl/student

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK