LION - FICTION

Naukowo o bieganiu, czyli co każdy organizator imprezy wiedzieć powinien

KATEGORIA: Sport

Jak kształtuje się obecnie rynek biegowy w Polsce i co w przyszłości będzie decydować o sukcesie imprez biegowych? Między innymi na te tematy będą dyskutować uczestnicy Piątej Ogólnopolskiej Konferencji pt. „Rynek biegowy w Polsce. Stan i kierunki rozwoju”, która 26 i 27 października 2017 r. odbędzie się na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Pierwszego dnia konferencji odbędzie się kilka sesji tematycznych oraz paneli dyskusyjnych, natomiast drugiego dnia zaplanowano warsztaty strategiczne, podczas których uczestnicy będą doskonalić swoje umiejętności menedżerskie. Uczestnicy dyskutować będą m.in. na temat certyfikacji biegów.

Zaproszenie do udziału w konferencji przyjął Przewodniczący Komisji Biegów Ulicznych i Przełajowych, powołanej w tym roku przez Polski Związek Lekkiej Atletyki, który przedstawi założenia wsparcia PZLA w procesie podnoszenia jakości organizowanych biegów. Gościem specjalnym tegorocznej konferencji będzie Patrycja Bereznowska – jedna z najlepszych biegaczek długodystansowych na świecie. W 2017 r. zwyciężyła w wielkim stylu, w legendarnym, jednym z najtrudniejszych na świecie biegów ultra Spartathlon. Startując w tym biegu po raz pierwszy od razu ustanowiła rekord trasy. Dystans 246 km pokonała w 24 godz. 48 min i 18 sek. Patrycja ponadto jest rekordzistką i Mistrzynią Świata (indywidualnie i drużynowo) w biegu 24-godzinnym. Zwyciężyła także wdrużynowych Mistrzostwach Europy.

Więcej informacji  www.konferencjabiegowa.pl

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK