Dołącz do IAESTE

KATEGORIA: Studia

Już w najbliższy wtorek w Studenckim Patrolu po godz. 18 w naszym studiu pojawią się Aleksandra  Jaśkiewicz i Mateusz Strauchman, przedstawiciele Komitetu Lokalnego IAESTE, działającego przy Politechnice Poznańskiej.

IASTE to międzynarodowe stowarzyszenie zrzeszające członków z 90 krajów.  Celem organizacji jest umożliwienie zdobycia doświadczenia zawodowego, dzięki praktykom zagranicznym.  Corocznie na wymianę studentów z ramienia IASTE wyjeżdża około 5000 osób z całego świata. Jeśli chcielibyście dołączyć do struktur stowarzyszenia lub sami wyjechać na praktyki to koniecznie słuchajcie nas na 98,6 MHz.

Z kolei, po 17.10 w naszym studiu pojawi się Jędrzej Markiewicz z Koła Zawodów Telewizyjnych i Filmowych, które obecnie prowadzi rekrutację. 

Dzwońcie do nas pod numer 61 875 02 13 albo piszcie podczas audycji na patrol@afera.com.pl. Zapraszają Paula Borowska i Sandra Suduł.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK