SUPERORGANISM - EVERYBODY WANTS TO BE FAMOUS

Młodzi wolontariusze - łączcie się!

KATEGORIA: Poznań

Pomoc sąsiadce w zakupach, wolontariat w schronisku, czy organizacja świątecznej zbiórki żywności - sposobów, aby wesprzeć innych jest wiele.

Jak to robią uczniowie? 


Tylko do końca listopada młodzi wolontariusze z całego kraju mogą zgłaszać swoje aktywności do programu Pramerica Moc Działania. Celem jest wyróżnienie ludzi w wieku szkolnym, którzy angażują się w inicjatywy społeczne, a dzięki odwadze i chęci działania zmieniają świat na lepszy.

Do tej pory , chęć udziału w programie zgłosili uczniowie m. in. z województwa Mazowieckiego, Małopolskiego, Podlaskiego, Zachodniopomorskiego oraz Wielkopolskiego. Cieszymy się, że jest tak wielu wspaniałych młodych ludzi, wrażliwych na otaczający świat i zdeterminowanych, by działać, a szkoły chętnie ich wspierają i doceniają stawiając jako wzór do naśladowania
- mówi Małgorzata Morańska, prezes Fundacji Pramerica.

Na laureatów czeka seria interesujących warsztatów i wyjazd do Waszyngtonu na spotkanie z autorami najciekawszych inicjatyw z całego świata.

Osoby, które chciałyby podzielić się swoimi pomysłami powinny zajrzeć na www.mocdzialania.pl

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK