Ogólnopolska Akademia Pediatrii

KATEGORIA: Studia

Podczas piątkowego Studenckiego Patrolu w naszym studiu, tuż po godzinie 18:00 zawita Małgorzata Kegel - organizatorka Ogólnopolskiej Akademii Pediatrii.

W lutym przyszłego roku po raz szósty rusza konferencja zrzeszająca osoby wyrażające chęć opieki nad najmłodszymi spośród chorych. Tegoroczna edycja przebiega pod hasłem „Mali pacjenci, wielkie wyzwania”. Będzie ona okazją do wzięcia udziału w wielu warsztatach oraz wykładach, o których opowie więcej nasz gość.


Z kolei o 17:10 porozmawiamy z Łukaszem Bartosikiem z Koła Naukowego Prawa Amerykańskiego "The American Law Society" oraz Emilią Ziobrowską z Koła Naukowego Prawa Międzynarodowego i Dyplomacji "Inter Gentes", organizatorami konferencji "Stany Zjednoczone a dyplomacja, polityka zagraniczna i prawo międzynarodowe",odbywającej się w przyszłym tygodniu na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza.

Dzwońcie do nas pod numer 61 875 02 13 albo piszcie podczas audycji na patrol@afera.com.pl. Zapraszają Kasia Szperna i Jakub Wąsik.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK