BUSLAV - BURNING LOW

Kamp! świętuje 5-lecie swojego debiutanckiego albumu

KATEGORIA: Muzyka

23 listopada 2012 roku KAMP! wydał swoją pierwszą płytę. Ten długo oczekiwany debiut okazał się jedną z najlepszych elektronicznych płyt ostatnich lat i przyniósł zespołowi artystyczny i komercyjny sukces (ponad 10 tysięcy sprzedanych egzemplarzy). Na "KAMP!" znalazły się najbardziej rozpoznawalne utwory zespołu - "Melt", "Cairo", "Distance Of The Modern Hearts" ale także nagrania, które stanowiły o klimacie całości albumu i stały się faworytami fanów.

Czas uczcić to pięciolecie  specjalnym wydarzeniem - koncertem, w czasie którego KAMP! wykonają materiał z debiutu i wrócą do dawno niegranych kompozycji. 24 listopada, dokładnie pięć lat po premierowym poznańskim koncercie zespół wróci do stolicy Wielkopolski i w klubie Tama i zagra debiut na żywo!

W tym tygodniu prezentujemy Wam album "KAMP!" jako Płytę Tygodnia. Codziennie będziecie mogli przypomnieć sobie utwory z tej świetnej płyty słuchając Afery o 8:05 i 19:15. Nie zabraknie także konkursów, w których można będzie wygrać wejściówki na piątkowy koncert!

Słuchajcie nas na 98,6 i www.afera.com.pl/player


Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK