LAO CHE - NIE RAJ

Poznański Wolontariusz Roku

KATEGORIA: Studia

We wtorkowym Studenckim Patrolu naszym gościem będzie  Małgorzata Cieślak, z którą porozmawiamy o konkursie Poznański Wolontariusz Roku 2017.

Miasto Poznań już po raz osiemnasty poszukuje "ludzi z dobrem wypisanym na twarzy" . Konkurs Poznański Wolontariusz Roku  to przedsięwzięcie, które zakłada promowanie idei wolontariatu oraz osób i organizacji angażujących się w działalność wolontaryjną w Poznaniu. Szczegóły akcji przybliży zaproszony przez nas gość.

Z kolei o 17.10 porozmawiamy o konferencji naukowej "Współczesne problemy ochrony praw człowieka" oraz Maratonie Pisania Listów. Nasze studio odwiedzi Jacek Szczytko członek Komitetu Organizacyjnego Konferencji oraz redaktor naczelny Zeszytów Naukowych Prawa Konstytucyjnego.

Dzwońcie do nas podnumer 61 875 02 13 albo piszcie podczas audycji na patrol@afera.com.pl.Zapraszają Arlena Ambroziak i Sandra Suduł.Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK