SONBIRD - GŁODNY

Strange Clouds i IGNU w klubie Pod Minogą

KATEGORIA: Muzyka

Strange Clouds i IGNU podpalą Klub Pod Minogą!

Totalny strzał energetyczny, czyste szaleństwo, rock&rollowy duch i transowy odlot. Tego nie da się opisać słowami. Dwie zaprzyjaźnione kapele - snujące się na pograniczu heavy/alternative/psychedelic, namieszają Wam w głowach jak nikt inny przed nimi! Będzie o nich  głośno! Koncert odbędzie się 2 grudnia w Klubie Pod Minogą.

Ignu -  Grają razem od 2015 roku. W październiku 2017 debiutują płytą "Lightningflash Flintspark". Inspiracją dla nazwy zespołu była twórczość amerykańskich pisarzy lat 50-tych z nurtu Beat Generation, w szczególności Allena Ginsberga. Podzielają jego zamiłowanie do mistycyzmu, orientu, buddyzmu i artystycznej niezależności. Ignu to uosobienie stylu życia bitników i wszystkich pokoleń z niego czerpiących. Zespół stanowi czterech przyjaciół. Ich koncerty to prawdziwa bomba energetyczna! We wrześniu, wydali EP, teraz zagrają ją dla Was na żywo! Zespół w ciągu roku zdążył już zagrać na małej scenie Red Smoke Festival, grali u boku Naxatras czy Death Hawks.

Strange Clouds - Piątego marca 2017 wydali płytę EP „Calm Before the Storm”, która jest pierwszą manifestacją strangerockowej idei syntezy klasycznego rocka z nowoczesnymi inspiracjami. Strange Clouds to po prostu cisza przed burzą. Grali już m.in. z: Death Hawks (FIN), Siena Root (SWE), Somali Yacht Club (UA), The Grand Astoria (RU), Yuri Gagarin (SWE) czy Get Your Gun (DEN).

"Rozbudowane kompozycje składają się w odjazdy pełne zmian tempa, ślamazarnych riffów i energetycznych strzałów. Rdza, przestrzeń, konwulsje. Nie będziesz zawiedziony jeśli jarają cię tripy po bezdrożach tej psychodelicznej peryferii. To co było najlepsze w latach 60, 70, 90 ubiegłego wieku, panowie Lucky, Żożo, Czarek i Kajo nasączyli w kwasie naszych czasów." - pisze o nich portal FabrykaZespołów.Koncert odbędzie się pod patronatem Radia Afera!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK