ALLUSINLOVE - ALL GOOD PEOPLE

Fantasmagoria

KATEGORIA: Kultura

Apokalipsa jest jednym z najczęściej podejmowanych tematów we współczesnej fantastyce. Autorzy filmów, książek czy gier nie szczędzą wyobraźni, by zaskoczyć nas kolejnymi obrazami, ukazującymi kres epoki człowieka. Dla wielu fanów najciekawsze są jednak te wizje, które malują obraz odradzającego się świata już po wielkiej katastrofie. Jeżeli chcecie dowiedzieć się, jak mogłaby wyglądać jego cząstka, odwiedź stanowisko postapo podczas 9. Konwentu Fantastyki Fantasmagoria.

W jednej z sal Dużej Galerii MOK zobaczyć będziecie mogli mini wioskę postapo, porozmawiać z jej strudzonymi mieszkańcami przy kubku herbaty, wysłuchać ich opowieści oraz obejrzeć własnoręcznie przygotowane przez nich stroje. Dla osób preferujących zajęcia praktyczne przewidziano warsztaty z robienia mieczy otulinowych do walki w juggera oraz z wykonywania zbroi i pancerzy z rzeczy dostępnych w każdej szafie z ubraniami. 

Będą także prezentacje, prelekcje, mini konkursy oraz mnóstwo spotkań z ciekawymi ludźmi.

Pełny program konwentu można znaleźć tu.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK