IGO / PEPE. - BLIŻEJ

"Juni" Piotra Bojarskiego

KATEGORIA: Afera

Radio Afera i Wydawnictwo Miejskie Posnania zapraszają na kolejne spotkanie z kryminalnym Poznaniem. Tym razem od poniedziałku 5 czerwca do końca miesiąca od poniedziałku do piątku o 8.30 i 16.30 będziecie mogli usłyszeć fragmenty
książki Piotra Bojarskiego "Juni"

"Juni" to zwycięska powieść konkursu literackiego "Poznań. Miasto to powieść" zorganizowanego przez Wydawnictwo Miejskie Posnania i Voyager Group, pod patronatem Prezydenta Poznania i Fundacji Rozwoju Miasta Poznania.

Poznań, gorący czerwiec 1956 roku. Na Międzynarodowe Targi Poznańskie przyjeżdża z Berlina Zachodniego niemiecki dziennikarz, aby relacjonować ich przebieg dla swojej gazety. Wkrótce wydarzenia w mieście odciągają go od reporterskich obowiązków. Zostaje świadkiem rewolucji. Nie śle jednak do redakcji sensacyjnych depeszy. Ma do wykonania inną misję, a może nawet dwie.

Zapraszamy na podróż do gorących czerwcowych dni poznańskiego Czerwca'56! 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK