MJUT - NIE CHCĘ PRAWDY

„BUSEM NA KÓŁKACH PO EUROPY ZAUŁKACH”.

KATEGORIA: Kultura

Dwa lata temu tworząc projekt Jedziemy po Wolność pytali: Kto nie marzył o tym by latać jak ptak? By szybować ponad szarą rzeczywistością? By czuć powiew wiatru we włosach i łapać promienie słońca?Dziś po 730 dniach, dwóch podróżach oraz niezliczonej masie przeżytych chwil, wyruszają w kolejną wyprawę, gdzie pokażą kolejne piękne krainy przygód podróżniczych!  
 
Szóstka młodych ludzi z pięciu miejsc w Polsce (Stargard Gdański, Pelplin, Inowrocław, Bydgoszcz, Radom) i tylko jedno marzenie – pojechać 32. letnim Volkswagenem T3 w podróż życia.
 
Projekt "Jedziemy Po Wolność" to działanie podróżniczo-artystyczno-społeczne. Zakłada on przemierzanie naszego świata samochodem, rowerem, na piechotę, w kajaku i na wiele innych sposobów.

Rok 2015 to 15 województw Polski i wyprawa „FIATEM ZA ŚWIATEM”. W 2016 r. królował rower i przygoda nazwana „JEDZIEMY POWOLNOŚĆ NA DWÓCH KOŁACH”. Zaś 2017 rok to póki co największe przedsięwzięcie – wyprawa „BUSEM NA KÓŁKACH PO EUROPY ZAUŁKACH”. W ramach tej przygody planują:
 
· Spędzić w trasie miesiąc (7 lipca – 7 sierpnia 2017 r.)
· Przejechać 9 tysięcy kilometrów
· Odwiedzić 15 państw
 
Idea projektu opiera się na trzech filarach: wolność, sztuka, inspiracja. Uczestnicy wypraw pokazują swoim rówieśnikom jak wiele wolności mamy obecnie i w jak konstruktywny sposób można ją wykorzystać. Udało im się to rok i dwa lata temu, więc są pełni optymizmu, że uda im się i tym razem!
 
Więcej informacji o projekcie „Jedziemy Po Wolność”
 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK