KOMETY - PO DRUGIEJ STRONIE

Noc Naukowców w Poznaniu

KATEGORIA: Poznań

Noc Naukowców to jedyna taka noc w Europie. Noc pełna niezapomnianych wrażeń! W tym samym czasie 29 września 2017 r. w całej Europie odbędą się imprezy popularno-naukowe i rozrywkowe pod hasłem: Researchers’ Night. Celem imprezy jest zbliżenie naukowców i społeczeństwa, stworzenie okazji do spotkania, poznania się i wspólnych działań. A wszystko to w atmosferze zabawy.

Tej jedynej nocy naukowcy odejdą od swoich codziennych obowiązków, aby bawić się wspólnie z publicznością. Każdy będzie mógł się przekonać, że nauka jest pasjonująca i ciekawa. Zobaczymy naukowców w nietypowych sytuacjach, a publiczność w roli naukowców.
Czeka nas noc pełna atrakcji: pokazów, eksperymentów, warsztatów.

W tegorocznej edycji wydarzenia na Noc Naukowców przygotowali: Politechnika Poznańska, Uniwersytet im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu, Uniwersytet Przyrodniczy w Poznaniu, Akademia Wychowania Fizycznego im. E. Piaseckiego w Poznaniu, Poznańskie Centrum Superkomputerowo-Sieciowe oraz Instytut Chemii Bioorganicznej PAN. 

Szczegółowy program dostępny jest TU

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK