27. Urodziny Radia Afera

KATEGORIA: Afera

W listopadzie Radio AFERA świętuje 27 lat nadawania w eterze!

Tegoroczny rozkład jazdy:

Koncert urodzinowy 25-lecie Illusion 

CK Zamek: SALA WIELKA
17.11.2017 o godz.  20:00

Illusion to niewątpliwie jeden z najważniejszych zespołów rockowych w naszym kraju. Początek historii Illusion datuje się na 1992 rok. Wówczas zespół stworzyli w Gdańsku, były muzyk grup She i Skawalker Tomasz „Lipa” Lipnicki, Jerzy „Jerry” Rutkowski oraz Paweł Herbasch. Pierwszy koncert grupy odbył się w lutym 1992 w Gdańsku. Jeszcze w sierpniu tego samego roku dołączył do nich Jarosław Śmigiel. I w takim właśnie oryginalnym składzie grupa funkcjonuje do dziś. A właśnie w tym roku mija okrągłe ćwierć wieku od chwili założenia Illusion. Z tej okazji muzycy ruszają w trasę!

Afera w kinie "Nie jestem twoim murzynem" (pokaz przedpremierowy)
Kino MUZA
18.11.2017 o godz. 17:00

Nie jestem twoim murzynem - Raoul Peck wykorzystując niepublikowane dotąd fragmenty niedokończonej książki Jamesa Baldwina, słynnego afroamerykańskiego powieściopisarza i eseisty, bogaty materiał archiwalnych filmów i zdjęć, opowiada historię segregacji rasowej, prześladowań i walki o prawa Afroamerykanów w USA. Film był nominowany do Oscara® w kategorii Najlepszy Pełnometrażowy Film Dokumentalny.


Urodzinowe party Radia Afera
W Starym kinie
Dj Smalltown Boy
18.11.2017 o godz. 20:00

Świętuj razem z nami!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK