JAKE BUGG - LIGHTNING BOLT

Upiór w bloku. Kryminałki mieszkaniowe

KATEGORIA: Afera

Szukaliście kiedyś mieszkania na wynajem? Marta Rysa szukała i wszystko co widziała, opisała. Najnowsza Jej książka ukazała się nakładem Wydawnictwa Krytyki Politycznej, a na antenie Radia Afera usłyszycie jej fragmenty codziennie od poniedziałku do piątku o 8.30 i 16.30. To jak? Gotowi na "Upiór w bloku. Kryminałki mieszkaniowe"

Wnęka na łóżko udająca pokój.
Dwadzieścia metrów antycznej ruiny.
Podmiejski domek, który okazuje się barakiem pośród chwastów.
Monitoring w każdym pokoju, którym można sterować bezpośrednio z łazienki.
Pośrednicy, którzy udają właścicieli. Właściciele, którzy wcale nie chcą najemców. Sąsiedzi, którzy chcą wiedzieć wszystko… Każdy, kto próbował kiedyś wynająć mieszkanie, musiał mierzyć się z tymi albo innymi problemami. Marta Rysa miała jednak wyjątkowego pecha.

Upiór w bloku. Kryminałki mieszkaniowe to zbiór zabawnych, choć często mrożących krew w żyłach, reportaży o tym jak trudno znaleźć dobre mieszkanie. Autorka z urokiem i niedowierzaniem opisuje szalony świat pośredników i właścicieli nieruchomości.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK