Koncertowe Studio na żywo!

KATEGORIA: Muzyka

Już w najbliższą sobotę, 17 lutego o godz. 16:00 w audycji Koncertowe Studio wystąpi A.J. Kaufmann!

Adam Jan Kaufmann jest artysta niezależnym działającym niemal ekskluzywnie na dwóch polach sztuki – tekscie i formach audio. Aktywny od 2002 roku, a zawodowo od 2008, korzenie swoje ma w kulturze kasetowej, krautrocku i space rocku, a także poezji kanadyjskiej, amerykańskiej i rosyjskiej XIX i XX wieku.

Jego debiutancki zbiór lyrików, „Siva in Rags”, ukazał się na rynku amerykańskim latem 2008 roku, a jego najświeższa publikacja to wiersz w antologii „Fierce Invalids”, poświęconej Arthurowi Rimbaud, wydanej w Australii w 2014 roku, gdzie Adam dzieli przestrzeń m.in. z Williamem S. Burroghsem i Gregory Corso. Debiutancka płyta z autorskimi piosenkami, „Second Hand Man”, ukazała się na rynku polskim w 2011 roku, a płyta kolejna, „Stoned Gypsy Wanderer”, z roku 2014, ukazała się już w USA – jest również płyta autorska. Obie spotkały się z przychylnymi recenzjami, a także gościły na antenach rozgłośni radiowych od Francji, przez Niemcy, po USA.A.J. Kaufmann w audycji Koncertowe Studio, już w sobotę o godz. 16:00 na www.afera.com.pl/player i na 98,6!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK