NOTHING BUT THIEVES - FOREVER AND EVER MORE

"Broad Peak. Niebo i piekło" w eterze

KATEGORIA: Afera

Codziennie od poniedziałku do piątku o 8.30 i 16.30 prezentujemy Wam kolejną książkę! Tym razem wraz z Wydawnictwem Poznańskim zapraszamy do słuchania fragmentów książki Przemysława Wilczyńskiego i Bartka Dobrocha "Broad Peak. Niebo i piekło".  Czyta Bartek Cieślewicz.

Książka, która weszła do kanonu literatury o polskim himalaizmie.
Przemysław Wilczyński i Bartek Dobroch wracają do tragicznych wydarzeń z 2013 roku i starają się odpowiedzieć na pytanie, czy tragedia na Broad Peak kładzie kres polskiemu himalaizmowi w takiej formie, w jakiej go dotąd znaliśmy. Analizują je krok po kroku, a także przeprowadzają poruszające rozmowy ze świadkami wydarzeń oraz przyjaciółmi i rodzinami uczestników wyprawy. Zgłębiają etykę polskiego himalaizmu i zastanawiają się nad granicami pasji. Próbują także odpowiedzieć na pytanie, czy wspinaczka w najwyższych górach jest hymnem wolności czy raczej "Himalajami egoizmu"?

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK