Finał IX Akademickiego Przeglądu Muzycznego!

KATEGORIA: Afera

Finał IX Akademickiego Przeglądu Muzycznego już za nami! 5 kwietnia, w Klubie u Bazyla o miano najlepszej studenckiej kapeli w Polsce powalczyły zespoły Protect This City, Crank the Tunes oraz Snowblind. Gościem specjalnym wieczoru była grupa Frankenstein Children, zwycięzcy ubiegłorocznej edycji przeglądu.

Po trzech świetnych koncertach, jury złożone z redaktorów muzycznych Radia Afera, a także przedstawicieli Samorządu Studentów Politechniki Poznańskiej zdecydowało że zwycięzcą IX APM został zespół SNOWBLIND!

Nagrodą dla zwycięzców jest występ podczas poznańskich Juwenaliów, a także bony do sklepów muzycznych Avant Drum Shop i Music Store. Muzyka zespołu zagości także na playliście Radia Afera oraz w Koncertowym Studiu Radia Afera.

Wszystkie trzy finałowe kapele będzie można raz jeszcze w Poznaniu usłyszeć podczas Polibuda Open Air!

Laureatom gratulujemy, a pozostałym kapelom dziękujemy za niezwykłe koncerty zarówno te półfinałowe jak i finałowe.Snowblind to zespół, który powstał w 2013 r. z inicjatywy dwójki przyjaciół. Niestety, od początku swojej działalności borykał się z problemem dotyczącym znalezienia odpowiedniej załogi. Tak było aż do grudnia 2015 r. kiedy to doszło do spotkania obecnych cz łonków zespołu. Już na pierwszej próbie każdy zrozumiał, że to jest właśnie to, czego szukał. Od początku istnienia kapela skupia się przede wszystkim na tworzeniu własnego materiału. Muzyka, którą prezentują to mieszanka Grunge'u, Hard Rocka oraz Metalu.

Fot. Jagoda Haloszka

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK