THE STRUMBELLAS - SPIRITS

VI Kórnicki Spływ Kajakowy z FX-em

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 22 – 23 kwietnia 2017 r.
Miejsce
Informacja
Trasa licząca około 35 km podzielona jest na dwa odcinki – w sobotę spływ startuje z Bnina, następnie przepłynie przez Jezioro Kórnickie, Skrzynki Duże, Skrzynki Małe i dalej rzeką Głuszynką. Po przeprawie przez gęsto zarośnięte trzciną jeziora w Borówcu i malowniczo meandrującą rzekę uczestnicy dopłyną do Kamionek, gdzie na łące przy lesie zlokalizowany jest biwak – nocleg pod namiotami. Tam organizatorzy podzielą się z uczestnikami tym, co potrafią najlepiej – zaproszą wszystkich do wspólnej zabawy integracyjnej. Dzień zwieńczy ognisko i wspólne śpiewanie przy akompaniamencie gitar.

Drugi dzień spływu wiedzie rzeką Głuszynką, Koplem oraz Wartą. Uczestnicy wpłyną do Poznania. W niedzielę od rana mogą do imprezy dołączyć Ci którzy z różnych przyczyn nie będą mogli popłynąć już od soboty.

Udział w imprezie należy zgłosić do środy 19 kwietnia 2017. Ze względów organizacyjnych liczba uczestników  jest ograniczona. Na imprezę można się wybrać własnym kajakiem lub skorzystać z kajaków zapewnionych przez organizatorów. Spływ zabezpieczony będzie przez Instruktorów Rekreacji Ruchowej o specjalności kajakarstwo. Dzieci mogą wziąć udział w spływie wyłącznie pod opieką dorosłych.

Impreza organizowana jest przy współpracy z Urzędem Gminy Kórnik.

Szczegółowe informacje dotyczące imprezy znajdują się TU

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK