SOUNDGARDEN - SUPERUNKNOWN

ENEMEF: Noc Grozy

KATEGORIA: Kino

Data 21 kwietnia 2017 r.
Miejsce Multikino Malta i 51
Informacja
ENEMEF: Noc Grozy to wyjątkowa okazja, aby poznać mroczną stronę kina i obejrzeć aż cztery najbardziej przerażające filmy ostatnich miesięcy, w tym premierę i przedpremierę! Kinowa sala stanie się areną rozgrywek dla niewytłumaczalnych zjawisk, szokujących scen grozy i panoszącego się zła. Przenikające z ekranu demoniczne byty z zaświatów, lejąca się obficie krew i ciężka, tajemnicza atmosfera wzbudzą lęk nawet u największego śmiałka. Ta noc to wyzwanie dla widzów o mocnych nerwach, gotowych poznać granicę ludzkiej wytrzymałości.

W repertuarze:

PREMIEROWO: Ostatnia klątwa - Wciągająca,przerażająca fabuła i autentyzm tego filmu tworzą gęstą atmosferę, którą można
kroić nożem.

PRZEDPREMIEROWO: W głąb lasu - Klimatyczna opowieść z zaskakującymi i przerażającymi zwrotami akcji, które przyprawiają o
dreszcze. Rozgrywająca się w głębi rozległego lasu akcja trzyma w napięciu aż do samego końca.

Bodom - Szokujący,egzotyczny slasher inspirowany autentyczną historią brutalnej masakry nad jeziorem Bodom. Przerażający i pełen zaskakujących zwrotów akcji, dostarcza solidne dawki adrenaliny. 

Zło we mnie - Hipnotyzujący i mroczny horror porównywany do "Dziecka Rosmery" i "Carrie", utrzymany w szorstkim i
zagadkowym klimacie. Film pełen niedopowiedzeń z każdą minutą potęguje aurę niepokoju i tajemniczości.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK