BILLY TALENT - RED FLAG

Jakub Kusior

KATEGORIA: Koncert

Data 28 lipca 2017 r. o godz. 19:00
Miejsce Scena na Quadro
Informacja
Jakub Kusior to 21-letni pasjonat gry na gitarze i songwriter, który przygodę z muzyką rozpoczął w 2010 roku. Jego talent gry na instrumencie ujawnił się niezwykle szybko, ponieważ już po sześciu miesiącach nauki zajął drugie miejsce w ogólnopolskim festiwalu Fingerstyle Feeling.

W czerwcu 2013 roku Kusior wydał debiutancką płytę „Step by Step",na której znalazło się 10 autorskich instrumentalnych kompozycji. Ponadto zdecydował się na udział w 6. edycji programu „Must Be The Music", gdzie odniósł ogromny sukces i doszedł aż do półfinału. Rok później Kuba zaczął jednocześnie pisać i śpiewać teksty do swoich utworów, co zaowocowało mini-albumem „Far Away". Dziś jego muzyka
jest połączeniem popu, folku, bluesa, rocka i indie.

Artysta, pomimo młodego wieku, ma już na swoim koncie kilka sukcesów.Występował m. in.  na festiwalach Spring Break oraz Songwriter Łódź Festiwal.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK