PABLOPAVO I LUDZIKI - ODDAJCIE KINO MOSKWA

Joga przy Fontannie 2017

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 2 lipca - 27 sierpnia
Miejsce Park Adama Mickiewicza
Informacja
Już po raz szósty rozpoczyna się Joga przy Fontannie, czyli cykl cotygodniowych zajęć jogi na świeżym powietrzu.
Zajęcia Jogi przy Fontannie nierzadko gromadzą nawet ponad 200 osób w różnym wieku, na różnym poziomie zaawansowania, które wspólnie ćwiczą jogę poprawiając tym samym swoją sprawność, siłę, wytrzymałość i kondycję fizyczną.

W akcję zaangażowani są nauczyciele kilku poznańskich szkół jogi, dzięki czemu podczas wakacyjnej praktyki przy Fontannie będzie można poznać różne style jogi.  W ramach cyklu Joga przy Fontannie, 30 lipca odbędą się zajęcia Jogi dla Dzieci, na których poprzez zabawę z rodzicami dzieci poznają jogę, a dorośli świetnie się bawią ćwicząc jogę dla dzieci.

W dwie niedziele, 16 lipca i 13 sierpnia, po zajęciach organizatorzy zapraszają wraz z Regionalnym Centrum Krwiodawstwa i Krwiolecznictwa w Poznaniu, do oddania krwi i zgłaszania się do rejestru dawców szpiku w ambulansie RCKiK, który przyjedzie na plac im.
Adama Mickiewicza.

Ponadto w każdą niedzielę będą zbierane nakrętki od plastikowych butelek w ramach nakręconej akcji I Love Ziemek, która wspiera niespełna 6-letniego Ziemka w codziennej, żmudnej i kosztownej rehabilitacji. Zbierając plastikowe nakrętki będzie
można pomóc w zbieraniu funduszy na turnusy oraz sprzęt niezbędny do codziennego funkcjonowania chłopca.

Joga przy Fontannie 2017 została objęta Honorowym Patronatem Prezydenta Miasta
Poznania. Zajęcia będą się odbywały w parku im. Adama Mickiewicza w każdą niedzielę wakacji (od 2
lipca do 27 sierpnia) o godzinie 9:00.

Udział w Jodze przy Fontannie jest nieodpłatny.
 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK