JAMIE XX - I KNOW THERE'S GONNA BE (GOOD TIMES)

ENEMEF: MARATON STRACHU

KATEGORIA: Kino

Data 13 października 2017 r., start seansów: godz. 22:00
Miejsce Multikino Malta i 51
Informacja
ENEMEF: Maraton Strachu to przerażający zestaw horrorów twórców Obecności i Annabelle! W repertuarze dwie części upiornej "Annabelle", "Obecność 2" oraz premierowy pokaz szokującego "Krucyfiksu"! W październikowy piątek 13. miłośnicy mocnych wrażeń zgromadzą się w kinach, by zmierzyć się z historiami mrożącymi krew w żyłach i przekonać się jak ogromny może być STRACH!

W repertuarze:
Krucyfiks - PREMIEROWO!
Najnowszy,przerażający, inspirowany autentycznymi wydarzeniami film twórców Obecności i Annabelle! Szokujący obraz ukazujący co się dzieje, gdy egzorcyzmy przebiegają po myśli szatana.

Obecność 2 
Kontynuacja najsłynniejszego horroru ostatnich czasów. Kolejne dzieło mistrza gatunku z pewnością nie zawiedzie miłośników mocnych wrażeń. To klimatyczny film, który podobnie jak poprzednia część utrzymuje widza w ciągłym napięciu i dostarcza niewyobrażalnych emocji.

Annabelle: Narodziny zła 
Wyczekiwany prequel historii o demonicznej lalce, która urzekła miliony fanów kina grozy na całym świecie. Film posiada wciągającą fabułę i niezwykły, przyprawiający o dreszcze klimat, który wbija w fotel na cały czas seansu.

Annabelle
Bazuje na klasyce gatunku. Horror łączy klimat lat 60. ze zdobyczami współczesnej techniki, dzięki czemu perfekcyjnie buduje mroczną atmosferę. To horror w starym, dobrym stylu. Pozbawiony kiczu i dopracowany w każdym szczególe. 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK