RADIOHEAD - THE BENDS

Bieg Nocny 2017

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 17 listopada 2017 r. godz. 18:00
Miejsce
Informacja
XXXVII Bieg Nocny to gra miejska, w której uczestnicy w grupach od 4 do 8 osób poruszają się po punktach wyznaczonych w ważnych dla miasta Poznania miejscach (miejsca historyczne, tablice pamiątkowe, obiekty związane z tematyką). Na miejscach rozwieszane są punkty kontrolne, które podpowiadają, jaki jest następny punkt. Aby dotrzeć do kolejnych punktów zespoły muszą rozwiązać zagadki, rebusy bądź szyfry.

W ramach biegu wyznaczone zostaną trzy  trasy:

- TRASA HS (starszoharcerska) - dla osób w wieku gimnazjalnym - w godzinach 20:00-24:00 (maksymalna ilość osób w patrolu to 8). Limit - 40 ekip.

- TRASA WI (wędrowniczo-instruktorska) - dla osób powyżej 16 roku życia w godzinach 22:00-3:00 (maksymalna ilość osób w patrolu to 6). Limit - 50 ekip.

- TRASA ROWEROWA WI (wędrowniczo-instruktorska) - dla osób powyżej 16 roku życia w godzinach 22:30-3:00 - patrole poruszają się wyłącznie na rowerach (maksymalna ilość osób w patrolu to 5). Limit - 25 ekip.

Bieg Nocny kończy się w bazie Biegu (ulokowanej w szkole w Poznaniu), w której uczestnicy otrzymują ciepły posiłek i mogą przenocować do porannego ogłoszenia wyników. [limit uczestników na BN - 450 osób]


Organizatorem Biegu Nocnego 2017 jest Hufiec Poznań "Siódemka"

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK