COLDPLAY - YELLOW

Maja Koman

KATEGORIA: Koncert

Data 14 stycznia 2018 r. o godz. 19:00
Miejsce Meskalina
Informacja
Maja Koman Noworocznie w Meskalinie tym razem z promocją nowego singla ,,Zwiąż te kłaki” (pochodzący z drugiej płyty ,,Na supełek”), którego premiera miała miejsce w listopadzie 2017 r.Oprócz nowego singla, usłyszymy utwory, które powstały ostatnio przy pracy nad trzecią płytą, materiał drugiej i pierwszej płyty, z pewnością nie zabraknie również ,,Kocham karpia” czy ,,Babcia mówi”.

Maja Koman – intrygująca postać o wielu artystycznych twarzach. Pisze, komponuje, aranżuje i czaruje głosem. Koncerty zawsze przepełnia melancholia mieszana z dużą dawką ironii, dystansu i śmiechu. Fani pokochali ją za szczerość w słowach, dźwięku i zachowaniu. Docenił to również świat fonograficzny i tak w 2015 roku pierwsza płyta pt.: ,,Dlaczego nie” została nominowana do Fryderyka w kategorii Fonograficzny Debiut Roku. Oprócz miłości do muzyki Koman debiutuje jako reżyser już nie tylko własnych klipów.  Ostatnio zaskoczyła fanów animacją pt.: ,,Summa” ,która została nominowana w kategorii Super Kreator 2017 na festiwalu Screen and Sound w Karkowie.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK