Grind Over Europe II

KATEGORIA: Koncert

Data 17 kwietnia 2018 r. o godz. 19:00
Miejsce Klub U Bazyla
Informacja
EXHUMED - Death Metal/Grindcore (San Jose, USA)

Exhumed to prawdziwa bomba, która śmiercionośną wojnę wypowiedziała już w 1990 r. Zespół kilka razy odwiedził Polsce m.in. na wspólnym koncercie z Toxic Holocaust we Wrocławiu. Tym razem kalifornijczycy wracają podbijać Europe trasą „Grind Over Europe II” i promować swój najnowszy album „Death Revenge”. Ta płyta to wyśmienita uczta dla każdego fana ciężkich metalowych brzmień. 

ROTTEN SOUND - Grindcore/Death Metal/Punk (Finlandia) 

Ta fińska załoga to bezlitosny atak dostarczający dźwiękowego odpowiednika apokaliptycznego pola walki! Rotten Sound to nie tylko muzyczna ilustracja horroru wojny. Mroczne, ale ciepłe grindcore’owe brzmienia są wzmocnione death metalową precyzją, która wyraża takie nieoczekiwane emocje, jak melancholia, tęsknota i namiętność. Ich możliwości techniczne wyjaśniają, dlaczego zespół z tak ekstremalną muzyką trafia na listy przebojów w ich rodzimej Finlandii w każdym wydaniu od połowy 2000 roku.

IMPLORE - Grindcore/Death Metal/Crust (Berlin, Milan, Barcelona, Linz) 

Brutalna mieszanka starych i nowych brzmień. Bezkompromisowa załoga sklejona z całej Europy zaczyna mocno mieszać na grindowej scenie! 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK