Mean Machine z premierowym koncertem!

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 25 maja 2018 r. o godz. 20:00
Miejsce Blue Note Poznań
Informacja
Zespół Mean Machine powstał około 10 lat temu w Poznaniu. Założyło go dwóch najlepszych kumpli zakochanych po uszy w muzyce amerykańskiego południa i własnych wiosłach. Przez lata funkcjonowania jego styl mocno ewoluował i zaczął czerpać inspiracje z coraz szerszych odmian muzyki rockowej. To wszystko pozwala dzisiaj określić zespół mianem hard rockowej maszyny, pełnej energii, ale również dojrzałej jak przystało na vintage'owy band. W obecnym składzie zespół funkcjonuje od 3 lat. Do wspomnianych wcześniej dwóch zapaleńców dołączyli ojciec z synem, co razem tworzy wyjątkowo wybuchową mieszankę.

Skład zespołu:
Tomasz Pawlukiewicz - wokal, harmonijka
Radosław Kołtyś - gitara
Norbert Wierbiłowicz - bas
Mateusz Pawlukiewicz - perkusja


Ogrody Salomona to 11 utworów, które zabiorą słuchacza w muzyczną podróż dostarczając klimat południowo-amerykańskiego hard
rocka. Pełen pozytywnej energii album promowany jest trzema singlami: “Wysoko, wysoko”, “Ona nie słucha” oraz “Powroty”. Utwory zostały bardzo dobrze przyjęte przez fanów, co tylko potwierdza znakomita jakość nadchodzącej płyty.


W dniu premiery “Ogrodów Salomona” odbędzie sięspecjalny koncert grupy Mean Machine. Zespół zaprezentuje swój nowy materiał w
poznańskim klubie Blue Note, gdzie również będzie możliwość zakupienia albumu. Oprócz materiału z premierowego albumu, z pewnością można spodziewać się również innych utworów zespołu, mniej znanych fanom.Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK