Poznański Targ Roślinny

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 20 maja 2018 r. w godz. 11:00-18:00
Miejsce Nocny Targ Towarzyski
Informacja
Ludzie lubią przebywać z roślinami od zawsze. Każdy z nas dobrze pamięta obraz mieszkania babci, gdzie królował filodendron i piękny
ficus. Później trochę zabrakło nam zieleni w mieszkaniach, aż do teraz. Od około roku możemy zaobserwować rosnący trend zainteresowania zielenią i roślinnością. Poza zyskującymi na popularności lokalnymi kwiaciarniami pojawiają się nowe sklepy roślinne, a dyskonty prześcigają się w poszerzaniu oferty dostępnych zielonych przyjaciół. Trudno nie zauważyć witryn sklepowych i wszechobecnych liści monstery. Gdyby ktoś miał jeszcze wątpliwości, że roślinność jest naprawdę teraz na uwadze wielu i staje się oczkiem w głowie, wystarczy spojrzeć na kolor roku 2017 według Pantone, którym jest...greenery.

Poprzez Targ Roślinny organizatorzy chcą pokazać i przybliżyć ludziom piękne rośliny, które dostępne są na wyciągnięcie ręki, piękne i niebanalne dodatki i akcesoria do roślin. 

Odwiedzający będą mogli wybierać spośród oczywiście szerokiego dostępu do roślin doniczkowych, kwiatów ciętych, ceramicznych i betonowych donic, naturalnych kosmetyków, naturalnych pościeli i poduszek, intrygujących dodatków i ozdób.

W programie zaplanowano także warsztaty - m.in.:
1. Tworzenie ogrodów w szkle
2. Tworzenie ceramicznych osłonek na doniczki
3. Kuchnia roślinna
4. Kokedamy - uprawianie roślin w kuli mchu
5. Roślinne printy na koszulkach

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK