LADYHAWKE - MY DELIRIUM

POZIMUN 2018

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 8-21 października 2018 r.
Miejsce
Informacja
Konferencja POZIMUN – Poznań International Model United Nations 2018 organizowana jest przez Koło Naukowe Prawa Międzynarodowego i Dyplomacji „Inter Gentes”, działające przy Zakładzie Prawa Międzynarodowego i Organizacji Międzynarodowych na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. 

POZIMUN jest symulacją obrad ONZ, której dydaktyczno-szkoleniowy charakter ma na celu zwrócenie uwagi na wybrane problemy współczesnego świata (w tym łamanie praw człowieka) oraz możliwości i sposoby ich rozwiązania. Zadaniem każdego z uczestników jest wcielenie się w rolę reprezentanta jednego z krajów członkowskich ONZ (z wyjątkiem kraju ojczystego) i stworzenie adekwatnego do rzeczywistej sytuacji politycznej stanowiska politycznego na dyskutowany temat. W celu nadania obradom bardziej realistycznego charakteru uczestnicy muszą dodatkowo zapoznać się z polityką prowadzoną aktualnie przez wszystkie kraje - członków ich grupy symulacyjnej. Wydarzenie jest interdyscyplinarne, łączy ze sobą wiele dziedzin naukowych, jak prawo, ekonomia, dyplomacja, stosunki międzynarodowe, bezpieczeństwo międzynarodowe, ale również zdrowie.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK