NOŻE

KATEGORIA: Koncert

Data 17 sierpnia 2018 r. o godz. 20:00
Miejsce KontenerArt
Informacja
Za chwilę będzie o nich bardzo głośno! NOŻE to wrzask ulicy wtłoczony w post-punkowe gitary. Piętrowe pogłosy pulsujące światłem niespełnionych utopii. Melodie zszyte chaosem, wybuchy i szepty polszczyzny.

Po kilku lokalnych koncertach na warszawskiej scenie niezależnej i pierwszych nagraniach opublikowanych we własnym zakresie, zespół Noże został laureatem zeszłorocznego jesiennego Festiwalu Młodych Talentów. Rok 2018 przyniósł wiele wyróżnień: dzięki nagrodzie w ramach konkursu Rytmy Młodych zespół wystąpił właśnie na tegorocznym festiwalu Jarocin.

W ramach Spring Break w Poznaniu Noże zagrały przed pełną klubową salą, a zimno falowa energia zestawiona z poetyckimi tekstami i nieoczywisty użytek klasycznego instrumentarium spotkały się z bardzo życzliwym odbiorem zarówno fanów muzyki, jak i gości związanych z branżą, dzięki czemu Noże, szykując debiut, mogą koncertować coraz intensywniej. Tylko wmaju 2018 zespół zaprezentował część nagrywanego właśnie materiału jako support przed The Jesus And Mary Chain w warszawskiej Proximie, oraz w związku z hucznym i wyprzedanym powrotem zespołu Muchy.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK