BLUR - GIRLS & BOYS

ON AIR: BLUR - GIRLS & BOYS

Nocnik

Nocnik to pasmo muzyki dla czwartej zmiany. Jeśli masz kłopoty ze snem - ta audycja jest właśnie dla Ciebie. Muzyka bez gadania, która może uatrakcyjnić różne czynności nocne, od przewracania się na lewy bok, poprzez muśnięcie ustami ukochanego/ej, a skończywszy na... przewracaniu się na prawy bok. Zanurz się w naszym nocniku i uspokój swój umysł. Jedyne takie pasmo muzyczne w tym mieście.

Ostatnio zagrane

 • 05:56 BLUR - GIRLS & BOYS
 • 05:53 PARAMORE - HARD TIMES
 • 05:49 ELEANOR GRAY - 234
 • 05:44 SORRY BOYS - MIASTO CHOPINA
 • 05:41 HOZIER - ANGEL OF SMALL DEATH & THE CODEINE SCENE
 • 05:37 LED ZEPPELIN - NIGHT FLIGHT
 • 05:34 MARIA PESZEK - PADAM

Patronaty Wydarzenia, koncerty, imprezy...

NASZ KOMEDA

Data: 23 kwietnia 2019 r. o godz. 20:00 Koncert

W 50. rocznicę śmierci Krzysztofa Komedy, czołowi poznańscy muzycy, chcąc uczcić pamięć wybitnego twórcy, zagrają najbardziej rozpoznawalne utwory w zupełnie nowych aranżacjach.

VLAD DE BRIANSKY

Data: 24 kwietnia 2019 r. o godz. 20:00 Koncert

Czterokrotnie nominowany do nagrody Grammy, amerykański gitarzysta bluesowo-jazzowy Vlad De Briansky wystąpi z okazji promocji swojego debiutanckiego albumu „Vladosphere”, podczas trasy koncertowej „October”.

Enea Spring Break Showcase Festival & Conference

Data: 25-27 kwietnia 2019 r. Festiwal

Trwająca trzy dni impreza ma służyć prezentacji młodych, w tym także wielkopolskich, zespołów zarówno publiczności, jak i wpływowym osobom ze środowiska muzycznego.

KONKURS TWÓJ PIREUS

Data: 15 kwietnia - 5 maja 2019 r. Wydarzenie

MIEJSCE NA TWOJĄ INICJATYWĘ.

MICHAŁ KOWALONEK SOLO

Data: 9 maja 2019 r. o godz. 19:00 Koncert

Kompozytor, songwriter, autor muzyki teatralnej, filmowej wystąpi solo w Meskalinie!

AS/DS – TRIBUTE TO AC/DC

Data: 9 maja 2019 r. o godz. 20:00 Wydarzenie

40 LAT HIGHWAY TO HELL.

PŁYTA TYGODNIA

LOR - LOWLIGHT

Zadebiutowały 3 lata temu utworem „Windmill”. Jako nastoletnie dziewczyny od razu zwróciły uwagę kilkuset tysięcy użytkowników portali streamingowych, ale też dziennikarzy i promotorów. 12 kwietnia zaprezentowały światu debiutancki longplay.

Lor to grupa stworzona przez cztery utalentowane i umuzykalnione dziewczyny z Krakowa: Julię Skibę (pianino), Paulinę Sumerę (teksty), Jagodę Kudlińską (śpiew) i Julię Błachutę (skrzypce).  Serca słuchaczy zdobyły subtelnym songwritingiem inspirowanym muzyką folkową. Mimo bardzo młodego wieku, mają już za sobą koncerty w całej Polsce, w tym na scenach takich festiwali, jak Open'er, OFF czy Orange Warsaw. Debiutancki album „Lowlight” stanowi kontynuację drogi obranej od samego początku. To 15 utworów przepełnionych delikatnymi, poetyckimi melodiami fortepianu i skrzypiec. Historie zawarte w tekstach traktują o miłości, przyjaźni, poczuciu straty czy smutku. Powołane do życia przez subtelny śpiew Jagody Kudlińskiej i towarzyszącego jej chórku dopełniają całość „Lowlight”.

Choć od samego początku dziewczyny przyznawały się do inspiracji Birdy, Soley czy Tomem Rosenthalem, dziś wypracowały swój własny styl i brzmienie. Przyczynił się do tego na pewno Michał Przytuła, ceniony producent muzyczny, mający w swoim dorobku pracę z Kayah, Reni Jusis czy ostatnio z Kortezem. To w jego studio nagraniowym rejestrowane były prawie wszystkie partie wokalne i instrumentalne płyty „Lowlight”.

Nowości muzyczne

 • BECK - SAW LIGHTNING
 • TAME IMPALA - BORDERLINE
 • ALDOUS HARDING - FIXTURE PICTURE
 • JAN SERCE - NIEPOWAŻNY PORZĄDEK
 • HOLAKI - TY I TWÓJ STARY

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK