Praca dla zawodowców

KATEGORIA: Poznań

Opracowany przez specjalistów Politechniki Poznańskiej i dostępny poprzez stronę internetową system umożliwia uczniom kształcącym się w szkołach zawodowych i innych ponadgimnazjalnych placówkach oświatowych dla młodzieży w Wielkopolsce, odnalezienie wymarzonej pracy, praktyki lub stażu.
Uruchomienie systemu to także świetna wiadomość dla pracodawców. Każda wielkopolska firma już dziś może zarejestrować się w systemie i bardzo precyzyjnie określić, jakich pracowników, stażystów lub praktykantów szuka.

Projekt Wielkopolski system monitorowania i prognozowania realizowany jest przez Politechnikę Poznańską przy współpracy Partnerów Województwa Wielkopolskiego i Miasta Poznań.  Instytucjami wspierającymi jest Powiatowy Urząd Pracy w Poznaniu oraz 21 innych Instytucji, Starostw i organizacji pracodawców z Wielkopolski.

Aktualne informacje o projekcie, w tym przewodniki jak zarejestrować się w systemie, znaleźć można na TU i TU

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK