THE NATIONAL - HAIRPIN TURNS

Akademia Miasta - zgłoś się do projektu

KATEGORIA: Kultura

Fundacja Malta zaprasza na bezpłatny kurs dla miłośników miasta
 
Blokowiska, architektura i sztuka w kontekście animacji kulturowej to zagadnienia, które poruszą na warsztatach, podczas dyskusji i miejskich interwencji uczestnicy bezpłatnego kursu Fundacji Malta. Akademia Miasta adresowana jest do miejskich aktywistów, animatorek, architektów i urbanistek, studentów i absolwentek kierunków artystycznych i humanistycznych – wszystkich miłośników miasta. Chcesz się dowiedzieć, jak je rozwijać? Jeśli tak, to kurs specjalnie dla Ciebie!

Akademia Miasta to przede wszystkim praktyka. Przez 5 weekendów uczestnicy będą spotykać się z artystkami, architektami i badaczkami miasta, poznawać nowe narzędzia pracy i od razu testować je w przestrzeni poznańskich osiedli na Grunwaldzie. W planach także performatywny spacer po osiedlu Kopernika, pokaz filmów oraz wykład o modernistycznej architekturze i życiu między blokami.

Właśnie trwanabór na trzecią odsłonę Akademii Miasta. Rekrutacja odbywa się na podstawie formularza zgłoszeniowego i potrwa do 14 października.

Szczegółowe informacje na temat kursu, a także formularz znajdują się na stronie www.malta-festival.pl. Udział w projekcie jest bezpłatny.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK