SEETHER - WORDS AS WEAPONS

Edison Festival 2019

KATEGORIA: Muzyka

Fisz Emade Tworzywo, Buslav i Mongooz and the Magnet kolejnymi gwiazdami drugiej edycji Edison Festival – Taste The Music!

Lato zbliża się wielkimi krokami i już niedługo spotkamy się ponownie nad Jeziorem Kierskim, by wspólnie cieszyć się słońcem i dźwiękami ulubionej muzyki. 20 i 21 lipca przy Hotelu Edison w Baranowie pod Poznaniem wystąpi wielu wyjątkowych artystów, którzy tym razem rozlokowani będą na dwóch scenach. Festiwal rośnie w siłę i z roku na rok pojawiać się na nim będzie coraz więcej artystów z Polski i zagranicy, zarówno tych popularnych, jak i wartych poznania debiutantów nie znanych jeszcze szerszej publiczności.

To już ostatnie ogłoszenie artystów tegorocznej edycji, ale nie koniec atrakcji. Szczegóły podamy niebawem!Przypominamy również, że poza ogłoszonymi dziś artystami w line-up’ie imprezy znaleźli się: Krzysztof Zalewski, Julia Pietrucha, O.S.T.R., Sorry Boys, Bitamina, Marcelina, Sonbird, niXes, Snowman, tęskno, Pola Chobot & Adam Baran, Mörk oraz Edyta Górecka.

Po więcej festiwalowych informacji zapraszamy na www.edisonfestival.pl

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK