Urodzinowa Gaba Kulka

KATEGORIA: Muzyka

Koncert zjawiskowej Gaby Kulki 16 listopada rozpoczął obchody 29. urodzin Radia Afera. Nie tylko Afera miała tego dnia swoje święto. Gaba wraz z perkusistą Robertem Raszem i basistą Wojtkiem Traczykiem zagrali utwory z płyty „Hat Rabbit”, która miała swoją premierę równo dekadę temu. Koncertem tym otworzyli wspominkową trasę, na której grają utwory dobrze znane fanom, ale w odświeżonym wydaniu.

Nasza wspólna uroczystość dała publiczności możliwość przeniesienia się w czasie do 2009 roku, gdy kompozycje Gaby można było usłyszeć po raz pierwszy. Sami artyści wyrazili wielką radość z powrotu do tego materiału i podkreślili jak, mimo zmiany życiowej perspektywy, teksty są dla nich w dalszym ciągu aktualne. Wypełniona sala Centrum Kultury Zamek rozgrzała artystów przed kolejnymi koncertami, a sama Gaba przyznała, że właśnie z tego powodu uwielbia zaczynać trasy właśnie w Poznaniu. 

Michalina Kołtowska
Radio Afera

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK