BEASTIE BOYS - SO WHAT'CHA WANT

Szlachetna Paczka poszukuje wolontariuszy

KATEGORIA: Studia

Studencie - jesteś potrzebny, by pomoc dotarła do najbardziej potrzebujących. Zgłoś się jako wolontariusz Szlachetnej Paczki i Akademii Przyszłości!

Wolontariat w Polsce to nie tylko obowiązki, ale też duża satysfakcja i zdobycie cennego doświadczenia. W czasie pandemii zaangażowanie wolontariuszy ma szczególnie ważne znaczenie w programach społecznych. 

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości pilnie potrzebują wolontariuszy! Bez nich pomoc może nie dotrzeć do tysięcy rodzin i setek potrzebujących dzieci. Każdy może się zaangażować w programy tam, gdzie właśnie przebywa, ponieważ Paczka i Akademia działają w całym kraju, nie tylko w dużych miastach. Wielu studentów, w sytuacji w której uczelnia wprowadziła zajęcia zdalne lub hybrydowy tryb nauczania, postanowiło kontynuować naukę z domu rodzinnego lub innego miejsca. Warto pamiętać, że tam również są ludzie, którzy potrzebują pomocy.

Dołączając do wolontariatu w Szlachetnej Paczce, można pomóc najbardziej potrzebującym rodzinom z okolicy. Z kolei w Akademii Przyszłości wspiera się dzieci z niską samooceną i brakiem wiary w siebie. Wolontariusze Akademii spotykają się z nimi online i pomagają pokonać dotychczasowe trudności.

Szczegółowe informacje znajdziesz TU

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK