MYSLOVITZ - MIEĆ CZY BYĆ

Dziewczyny na Politechniki

KATEGORIA: Studia

Akcja Dziewczyny na politechniki! zachęca uczennice szkół ponadgimnazjalnych do podejmowania studiów inżynierskich, zwłaszcza na kierunkach stricte technicznych – tych najbardziej potrzebnych, przyszłościowych i intratnych, otwierających międzynarodowy rynek pracy.
Kulminacyjnym punktem akcji jest co roku Ogólnopolski Dzień Otwarty Tylko Dla Dziewczyn odbywający się wiosną każdego roku. 

We współpracy z 20 najlepszymi uczelniami w Polsce, politechnikami i wydziałami ścisłymi uniwersytetów organizatorzy akcji przygotowali dla Was wyjątkowe wydarzenie. Dzień otwarty w ramach akcji „Dziewczyny na Politechniki” i „Dziewczyny do ścisłych”! odbędzie 22 kwietnia w godzinach 12-18. Podczas wydarzenia poznasz najbardziej atrakcyjne i pożądane na rynku pracy kierunki studiów. Przez cały dzień na platformie online czekają na uczestników:
- Kierunki przyszłości - w formie krótkich debat ze studentkami i przedstawicielami największych firm technologicznych opowiemy Ci o kierunkach studiów, które będą miały znaczący wpływ na przyszłość naszego świata 
- Kierunkowskaz Kariery - 30 kierunków, każdy przedstawiony w 3 minuty przez studentki uczelni technicznych i kierunków ścisłych 
- Strefa Mentoringowa – czyli wszystko, co chciałabyś wiedzieć o studiowaniu, ale bałaś się zapytać – masz okazję porozmawiać ze studentkami uczelni technicznych i kierunków ścisłych i zadać wszystkie pytania podczas ekskluzywnej konsultacji 1:1! 
- Strefa Warsztatowa – 23 warsztaty z 4 ścieżek tematycznych, które pozwolą Ci odkryć i rozwinąć swoje zainteresowania 
- Strefa Kariery - Strefa z wirtualnymi stoiskami uczelni technicznych i wydziałów ścisłych z całej Polski. W godzinach 12.00 - 16.00 przedstawiciele uczelni będą prowadzić ekskluzywne konsultacje i odpowiadać na wszelkie pytania dotyczące rekrutacji, uczelni i kierunków studiów! Poznanie tak wielu ofert uczelni nigdy wcześniej nie było możliwe do zrobienia w tak krótkim czasie! 
I wiele, wiele innych atrakcji! 

Swoją ofertę przedstawi także Politechnika Poznańska.

REJESTRACJA:
https://online.dziewczynynapolitechniki.pl/

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK