BRYGADA KRYZYS - TO CO CZUJESZ

Studenci Politechniki Poznańskiej zwycięzcami BEST Hacking League

KATEGORIA: Studia

Już po raz szósty studenci szkół wyższych mieli możliwość zmierzenia się z wyzwaniami jakie postawił przed nimi BEST Hacking League, czyli 24-godzinny maraton programowania.  

Wyzwaniem postawionym przed uczestnikami tegorocznej edycji była automatyzacja i szukanie rozwiązań ułatwiających życie codzienne w gospodarstwie domowym w jednej z trzech kategorii: stworzenie innowacyjnej aplikacji, zbudowanie i zaprogramowanie prototypu urządzenia, optymalizacja za pomocą samouczących się modeli. W hackathonie udział wzięło 216 studentów, którzy stworzyli 59 teamów. 
 
Najlepszymi w tegorocznej edycji BEST Hacking League okazała się czwórka studentów 2. i 3. roku kierunku Informatyki Politechniki Poznańskiej: Zuzanna Trafas, Aleksandra Świerkowska, Jacek Karolczak i Adam Gorgoń. 

Tym samym otrzymali oni od Schneider Electric gadżety elektroniczne o łącznej wartości 4 000 zł, całodniowe szkolenie VIP pt. „Wstęp do Python’a i współczesnych aplikacji AI” oraz płatny, 3-miesięczny projekt biznesowy realizowany na zlecenie i pod czujnym okiem ekspertów Schneider Electric (zwycięzcy będą pracować nad rozwojem jednej z najbardziej zaawansowanych aplikacji dla sprzedaży i marketingu).

Organizatorem wydarzenia jest BEST Warsaw, międzynarodowa organizacja skupiająca europejskie uczelnie techniczne.
 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK