ZUZA BAUM - DESZCZE

WOMEN IN TECH CAMP

KATEGORIA: Studia

Chcecie przeżyć przygodę życia, poznać niesamowitych ludzi, wziąć udział w świetnych warsztatach techowych i soft skill’owych, sesjach mentoringowych z najlepszymi ekspertami i ekspertkami z branży - a to wszystko bezpłatnie?

Rozpoczęła się rekrutacja do jedynego, niepowtarzalnego i największego w Polsce obozu dla fanek technologii - WOMEN IN TECH CAMP!

IV edycja odbędzie się od 6 d 9 grudnia 2021. Obóz przeznaczony jest dla 150 najlepszych studentek uczelni technicznych w Polsce. Dodatkowo w tym roku, w obozie po raz pierwszy weźmie udział 25 uczennic liceów i techników w ramach specjalnej edycji Women in Tech Camp Youth!  Na obozie będzie zatem aż 175 dziewczyn z całego kraju, które łączy ta sama pasja.

Poznaj możliwe ścieżki rozwoju, edukacji i kariery w technologiach a to wszystko pośród pięknego, górskiego krajobrazu – spotykanie odbędzie się Bukowinie Tatrzańskiej!

Udział w obozie jest bezpłatny.

Zgłoś się i wyjedź na Women in Tech Camp 2021!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK