THE CRANBERRIES - DREAMS

Festiwal Nowa Siła Kuratorska 2016

KATEGORIA: Festiwal

Data 29 kwietnia-25 maja 2016 r.
Miejsce
Informacja
Nowa Siła Kuratorska 2016 to ósma już edycja festiwalu opartego na współpracy twórców i młodych kuratorów, którego formuła polega na produkcji oraz prezentacji interdyscyplinarnych projektów kuratorskich skoncentrowanych glównie na współczesnym teatrze i performansie, a także na community art, sztukach wizualnych oraz fotografii dokumentalnej i filmie. 

Młodzi kuratorzy chcą zmierzyć się z nowym sposobem programowania wydarzeń kulturalnych, pomóc zadebiutować młodym poznańskim artystom oraz stworzyć artystyczny festiwal studencki dedykowany szerokiemu gronu odbiorców.

Wszystkie nasze wydarzenia festiwalowe są darmowe.

Festiwal będzie rozpoczyna się 29 kwietnia, a trwać będzie do 25 maja. NSK składa się z 5 projektów, z których każdy, poprzez interdyscyplinarne działania, bada i komentuje różne zagadnienia dotyczące teatru i kultury.

Dodatkowe informacje: TU

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK