PABLOPAVO I LUDZIKI - TELEHON

I Międzynarodowy Zlot Cabrio Poland 2016

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 6-7 sierpnia 2016 r.
Miejsce Gniezno
Informacja
6 sierpnia 2016 r. pasjonaci samochodów, ceniący sobiepoczucie wolności i wiatr we włosach, wezmą udział w Zlocie organizowanym w Gnieźnie. To pierwsze w historii kraju wydarzenie o charakterze międzynarodowym, które skupi pod jednym, otwartym dachem, branżę motoryzacyjną, turystyczną i food truckową.

W pierwszy weekend sierpnia, w Gnieźnie, zgromadzą sięrzesze fanów aut z otwartym dachem, aby podziwiać piękno sylwetek tych samochodów. Oprócz ekip cabrio z całej Europy, do Gniezna przyjadą miłośnicy motoryzacji przekonani o tym, że do tej pory nie wynaleziono lepszego pojazdu na słoneczną pogodę.

Dwa dni atrakcji przygotowanych dla uczestników to, m.in.Rajd „1050” szlakiem pierwszych Piastów, przegląd filmów reklamowych o tematyce cabrio oraz pierwsza próba bicia Rekordu Guinnessa przez fanów kabrioletów. Wyzwanie polega na zgromadzeniu największej liczby samochodów cabrio w jednym miejscu, w których jednocześnie zostaną opuszczone dachy.

Szczegóły na stronie: www.cabriopoland.com
 

Honorowy patronat nad wydarzeniem objął Pan Marek Woźniak,Marszałek Województwa Wielkopolskiego, Wojewoda Wielkopolski oraz Prezydent Miasta Gniezna. 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK