DAWID PODSIADŁO - MAŁOMIASTECZKOWY

Babski stand-up

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 13 grudnia 2017 r. o godz. 19:00
Miejsce TROPS - Akademickie Centrum Kultury
Informacja
Delikatnie spóźniony mikołajkowy wieczór stand up`u w kobiecym wydaniu. Na scenie pojawią się Magda Kubicka i Agata Biłas. Różnią się poglądami, długością włosów i wzrostem. Łączy je inteligentny humor, piękno i zawadiacka bezpośredniość. Zapraszamy na unikatowy wieczór, podczas którego zobaczycie wybuchową mieszankę silnych kobiecych osobowości. Program przeznaczony wyłącznie dla widzów pełnoletnich.

Agata Biłas – autorka, aktorka kabaretowa, improwizatorka. Z kabaretem Stado Umtata zdobywała nagrody na czołowych festiwalach satyrycznych. Z wykształcenia antropolog, z zamiłowania satyryk, z rozpędu matka i żona.

Magda Kubicka - jedna z niespełna kilku kobiet w Polsce, zajmujących się stand-upem. Płonie żywym ogniem. Przypieka swoimi żartami. Na nikogo nie czeka, bo nie ma czasu. Porusza kontrowersyjne, ostre tematy. Nie ma dla niej tabu. Neutrony, metaamfetamina, wieloryby grenlandzkie, blogosfera w Polsce, destylacja ropy naftowej, cyberprzestrzeń, programowanie obiektowe, heksametylenotriperoksydiamina, obróbka drewna – te akurat tematy pomija. O reszcie mówi. Jak na kobietę przystało – dużo.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK