BEATSTEAKS - AUTOMATIC

EPIC GAME MUSIC

KATEGORIA: Koncert

Data 12 października 2018 r. o godz. 20:30
Miejsce MTP: Sala Ziemi
Informacja
EPICGAME MUSIC to nowy muzyczny projekt, który pojawisię w Poznaniu w trakcie POZNAŃ GAME ARENA 2018 i będzie potężnym i zarazem mocno emocjonalnym otwarciem tych niezwykłych targów i spotkań miłośników wirtualnego świata gier. 
 
W piątkowy wieczór, 12 października, w dniu inauguracji POZNAŃ GAME ARENA, w Sali Ziemi ponad 50-osobowa orkiestra symfoniczna CoOperate Orchestra oraz kilkudziesięcioosobowy skład Chóru Akademickiego UAM(kierownik artystyczny Beata Bielska) pod batutą Adama Domurata wypełni muzyczną przestrzeń w rytm niezwykłej epickiej muzyki, która towarzyszy wielu polskim oraz  międzynarodowym grom komputerowym.
 
W repertuarze koncertu nie zabraknie kultowych soundtracków z popularnych gier zagranicznych jak i polskich producentów. Pojawią się utwory m.in. z gier: „Wiedźmin”, „Assassin's Creed”,„Morrowind”, „Skyrim”, „Zelda”, „Diablo”, „Battelfield” oraz premierowe wykonanie utworu z gry „Kursk”. Miłośnicy muzyki epickiej usłyszą również kilka utworów ze znanych filmów, które z pewnością trzeba wysłuchać w takim niezwykłym składzie muzycznym.
 
Podczas koncertu odbędzie również finał EPIC GAME MUSIC Award – konkursu dedykowanego twórcom muzyki do gier. Specjalne grono zaszczytnego Jury (Michał Cielecki, Marcin Przybyłowicz, Adam Skorupa, Mikołaj Stroiński i Krzysztof Wieczynkiewicz) wyłonią najciekawszą zgłoszoną aranżację, która zostanie premierowo odegrana symfonicznie w trakcie koncertu.Więcej: https://www.facebook.com/events/1735900943192724/ 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK