GOMOR Xmass Party 2018

KATEGORIA: Impreza

Data 15 grudnia 2018 r. godz. 19:00
Miejsce Klub U Bazyla
Informacja
Zespół GOMOR powstał w 1988 roku w Poznaniu z inicjatywy ówczesnych technicznych Turbo & Wolf Spider i zadebiutował udanym oraz szokującym występem na Metalmanii 89'. Z tego też okresu pochodzą pierwsze nagrania tego zespołu. Po wielu latach zawieszenia Popcorn (Acid Drinkers) i Compass (Syndicate,RH Blue) na jednej z wielu imprez postanowili reaktywować GOMOR, co zaowocowało w 2012 r. nagraniem albumu "Apocalyptic Rise", który zawiera 11 ostrych i dynamicznych metalowo-rock’n’rollo'wych kompozycji w nurcie muzycznym a’la Motörhead. Muzyka Gomor opiera się na najlepszych wzorcach wielu klasyków tego gatunku, jednak podobieństwo do twórczości legendarnego Motörhead jest niezaprzeczalne. Obecnie GOMOR gra w zmienionym składzie, kontynuując i tworząc heavy rockowe dzieło.

Zespół Cochise powstał w 2004 roku w Białymstoku. Muzyka jaką gra Cochise to połączenie rocka, metalu i grunge’u. Dorobek zespołu, poza debiutanckim demo „9”, obejmują: płyta „Still Alive” (2010 r.) , cover Danzig’a „Lick the blood off my hands”, który ukazał się na kompilacji „Tribute to Danzig – Dark side of the blues” (2010 r.), „Back to Beginning” (2012 r. Mystic Production), „118” (2014 r.), „The Sun Also Rises For Unicorns” (2015 r. MMP). 2 marca 2018 r. ukazała się piąta płyta „Swans & Lions”. 

BONESETTER reprezentuje twardy, groovy i żywiołowy rock'n'roll w nowoczesnej formie. Istnienie zespołu zapoczątkował w 2010 r. gitarowy duet - gitarzysta Franz Schröter i Hendrik Labisch, który wzbogacił brzmienie swoim oryginalnym głosem. W roku 2012 do zespołu doszedł perkusista Martin,,The Animal"Raffael, a w roku 2013 do zespołu dołączyła basistka Steffani Michaela. W roku 2017 zespół nagrał swoją pierwszą płytę ,,ONE WAY TOP SPEED".

Penerra to skład metalowy, odwołujący się w swojej muzyce zarówno do klasyki gatunku, jak i do nowszych brzmień. Twórczością Penerry mogą zainteresować się zarówno fani Black Sabbath, Deep Purple czy Metalliki, jak i zwolennicy Rammsteina, Fear Factory lub Sepultury. Penerra łączy w swym materiale ciężkie riffy, szybkie thrash'owanie, mocną, punktującą linię perkusji, ciężki bas oraz zróżnicowane linie wokalne, a wszystko okraszone melodyjnymi solówkami Macieja Jahnza, doskonale znanymi braci metalowej. 

Zespół HEAVYWEIGHT to typowo rockowy zespół. W ich muzyce wyróżniają się cztery elementy: solidna sekcja rytmiczna, melodia, energia i różnorodność kawałków.  Dyskografia HEAVYWEIGHT to aktualnie dwie autorskie płyty: "Czarny Punkt" (2003) oraz "Niespokojne Otoczenie" (2008).
Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK