PABLOPAVO I LUDZIKI - 10 PIOSENEK

Mistrzostwa Polski w Go 2018

KATEGORIA: Wydarzenie

Data 8-11 listopada 2018
Miejsce Wydział Matematyki i Informatyki na UAM
Informacja
Mistrzostwa Polski w Go to wydarzenie otwarte zarówno dla zaawansowanych graczy, jak i dla tych, którzy dopiero rozpoczną swoją przygodę z Go.
 
Gra Go przywędrowała do nas z Dalekiego Wschodu, gdzie od tysięcy lat uczy strategicznego i logicznego myślenia, rozwija szacunek dla przeciwnika oraz zdolności poznawcze. Jej zalety dostrzegają dzieci i dorośli; naukowcy i laicy.

Co będzie się działo podczas Mistrzostw Polski w Go?
  • Liga - Ośmiu najlepszych graczy walczy o tytuł Mistrza Polski.
  • AlphaGo - Pokaz filmu dokumentalnego AlphaGo - kulisy powstania sztucznej inteligencji, która zatrzęsła światem graczy Go
  • Turniej Towarzyszący - Gracze z całej Polski spotkają się aby rywalizować w miłej atmosferze oraz w wolnych chwilach kibicować finalistom.
  • Strefa Nauki - Gdzie każdy może przyjść! Tłumaczymy zasady, gramy symultany, a także robimy mini turnieje dla początkujących. Dodatkową atrakcją będą warsztaty origami.
Szczegółowy harmonogram oraz więcej informacji na stronie Mistrzostw Polski

Wstęp na całe wydarzenie jest bezpłatny!

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK