Christmas Denied

KATEGORIA: Koncert

Data 15 grudnia 2018 r. godz. 19:00
Miejsce Alternativa Club
Informacja
Najpiękniejsze "kolędy" zagrają:

Heresy Denied
(progressive deathcore/djent)
Powstałe 7 lat temu Heresy Denied łączy nowoczesną odmianę death metalu z djentem. W swojej twórczości zespół nawiązuje do czołowych przedstawicieli gatunku progresywnego metalu, jak i kapel, które zdefiniowały jego nową odmianę. W muzyce ich nie brakuje sążnistych breakdownów, połamanych riffów, akustycznych przejść, jak i mięsistych partii gitarowych. Do tej pory HD supportowało takie kapele jak: Suicide Silence, Thy Art Is Murder, Fallujah, My Autumn, czy Traitors. Zespół wydał w 2016 r. swój pierwszy album pt. „Innerception” i jest w trakcie prac nad kolejną płytą.

With All Your Strength
(progressive metalcore)
Kwintet z Białegostoku, tworzący muzykę z pogranicza metalcore/djent/progressive metal. Początki kapeli datuje się na 2009 r. W 2013 r. zespół zarejestrował pierwsze demo utworu pt. "NEVERENDING", a w roku 2014 wydali pierwsze EP - “Morning Light”. Mimo wielu zmian w składzie, zespół cały czas tworzy nowy materiał. Na początku 2018 r. wydany został nowy single – "Regrets", który jest zapowiedzią nadchodzącej EP pt. "Dreams". 

Elin (metalcore/djent)
Zespół pochodzący z Poznania, grający muzykę z gatunku metal/metalcore/groove. Założony w 2014 r. W skład grupy wchodzą perkusista Łukasz Babicki, wokalista Dariusz Urbański, basista Kacper Neumann oraz gitarzysta Michał Skroban.

Innerpiece (metalcore/djent)
Zaczęli działalność koncertową ledwo na początku tego roku. Po długiej wędrówce po stylach chłopaki wykreowali własną wizję metalcore'u. Ich eksperymentalna muzyka to kombinacja melodyjnych wstawek, akcentów numetalowych, motywów mocno czerpiących z hardcore'u oraz popularnego ostatnimi czasy Djentu. Inspirują się licznymi wykonawcami z Emmure na czele. Mają na koncie debiutancki singiel. 

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK