KASAI

KATEGORIA: Koncert

Data 7 lutego 2019 r. o godz. 19:00
Miejsce Klubokawiarnia Meskalina
Informacja
KASAI / Kasia Piszek - to warszawska wokalistka, pianistka, kompozytorka, autorka tekstów, aranżerka i producentka. Od wielu lat występuje na największych scenach muzycznych w Polsce i za granicą w zespołach m.in. Moniki Brodki czy Artura Rojka.  W tym roku, postawiła również na solową karierę i osobistą wypowiedź, nagrywając w pełni  autorską, debiutancką płytę pt. ”Equals”. Album
zostanie wydany nakładem niezależnego wydawnictwa ART2 Music.  Podczas tegorocznego Open'er Festival przedpremierowo zaprezentowała materiał z nadchodzącej płyty.

Koncert „Kasai : Equals” to wyjątkowe, mocne, emocjonalne i intymne spotkanie. Kasai zaprasza słuchacza w unikalną podróż szlakiem osobistych przeżyć przemyśleń. Chwilami eteryczną, liryczną i ulotną, chwilami mroczną, pełną napięć i sprzeczności. Kasai ma wyjątkowy dar docierania do głębokich pokładów ludzkiej duszy. Jej wrażliwość i szczerość porusza i angażuje w całości. Z głębi serca - prosto w serce.
Sama muzyka jest niezwykle plastyczna, obrazowa i wielopłaszczyznowa. Mocno porusza wyobraźnię. Można ją wpisać w szeroko pojęty nurt popu alternatywnego, choć słychać w niej niewątpliwie inspirację filmem, operą i muzyką symfoniczną. Głównymi środkami wyrazu Kasai są głos i instrumenty klawiszowe.

Ta strona wykorzystuje cookies tylko do analizy odwiedzin. Nie przechowujemy żadnych danych personalnych. Jeśli nie zgadzasz się na wykorzystywanie cookies, możesz je zablokować w ustawieniach swojej przeglądarki.

OK